DZIECI - DZIEWCZĘTA
.: 11.10, godz. 15:30, Kępno ul. Przemysłowa 10c (Kępno, Leszno, Dopiewo)
.: 6.12, godz. 15:00, Dopiewo ul. Polna (Dopiewo, Leszno, Kępno)
.: 23.10, godz. 9:00, Poznań, ul. Spychalskiego (Pyrki I, Pyrki II, Buk)
.: 29.10, godz. 15:30, Budzyń (Budzyń, Gniezno, Oborniki)
.: 15.11, godz. 14:30, Leszno, ul. Rejtana (Leszno, Kępno, Dopiewo)
.: 21.11, godz. 12:00, Buk, ul. Szarych Szeregów (Buk, Poznań, Poznań)
.: 28.11, godz. 15:00, Gniezno, os. K. Wielkiego 33 (Gniezno, Oborniki, Budzyń)
.: 18.12, godz. 15:20, Oborniki, ul. Obrzycka (Oborniki, Gniezno, Budzyń)
.: 21.02, godz. 14:00, Buk, ul. Szarych Szeregów (Buk, Kępno, Gniezno)
.: 26.02, godz. 14:00, Dopiewo, ul. Polna 1 (Dopiewo, Pyrki, Oborniki)
.: 28.02, godz. 15:30, Kępno, ul. Przemysłowa 10c (Kępno, Buk, Gniezno)
.: 10.03, godz. 11:30, Budzyń, ul. Rogozińska 52 (Budzyń, Pyrki SP 7, Leszno)
.: 31.03, godz. 16:15, Oborniki, ul. Obrzycka 88 (Oborniki, Pyrki SP 46, Dopiewo)
DZIECI - CHŁOPCY
.: 24.10, godz. 10:00, SP 72 ul. Newtona 2 (Grunwald I , Grunwald II, Polonia Środa, Spartakus Buk, Lider Swarzędz)
.: 24.10, godz. 15:00, Wągrowiec, OSIR (Nielba I, Nielba II, Nielba III, Konin)
.: 4.11, godz. 14:30, Poznań, ul Newtona 2 (MKS I, MKS II, MKS III, MKS IV, Sparta Oborniki)
.: 21.11, godz. 10, Poznań, ul. Newota 2 (Grunwald I , Grunwald II, Polonia Środa, Spartakus Buk, Lider Swarzędz)
.: 21.12, godz. 10:30, Kościan (Kośicna, Batory, Szczypiorniak, Leszno III)
.: 27.11, godz. 15:00, Wągrowiec, OSiR (Nielba I, Nielba II, Nielba III, SP 3 Konin)
.: 26.11, godz. 14:30, Poznań, ul. Newtona 2 (MKS I-IV, Oborniki)
.: 19.11, godz. 12:30, Leszno, ul. Rejtana 1 (Leszno I, Leszno II, Włoszakowice, Wolsztyniak I, Wolsztyniak II)
.: 26.11, godz. 12:30, Leszno, ul. Rejtama 1 (Leszno I, Leszno II, Włoszakowice, Wolsztyniak I, Wolsztyniak II)
.: 30.11, godz. 11:30, Ostrów, ul. Asnyka 36 (Szczypiorniak, Batory, Kościan, Leszno III)
.: 16.01, godz. 13:00, Włoszakowice, ull. Myśliwska 1a (Włoszakowice, Leszno I, Leszno II, Wolsztyn I, Wolsztyn II)
.: 17.12, godz. 14:30, Poznań, ul. Newtona 2 (MKS I-IV, Sparta Oborniki)
.: 11.12, godz. 15:00, Poznań, ul. Kościuszki 59 (Nielba I-III, SP 3 Konin)
.: 16.12, godz. 13:00, Włoszakowice, ul. Myśliwska 1a (Leszno I-II, Wolsztyn I-II)
.: 04.01, godz. 9:00, Buk, ul. Szarych Szeregów (Buk, Środa, Grunwald I, Grunwald II, Lider)
.: 13.01, godz. 14:30, Poznań, ul. Newstona 2 (MKS I-IV, Sparta Oborniki)
.: 19.01, godz. 10:00, Kościan, ul. Śmigielska (Szczypiorniak, Batory, Kościan, Leszno III)
.: 20.01, godz. 14:30, Wolsztyn, ul. Konopnickiej 1 (Wolsztyn I, Wolsztyn II, Włoszakowice, Leszno I, Leszno II)
.: 24.02, godz. 14:00, Oborniki, ul. Obrzycka 88 (Sparta, MKS Poznań I-IV)
.: 25.02, godz. 12:00, Leszno, ul. Rejtana 1 (Szczypiorniak Ostrów, Batory Ostrów, Kościan, Leszno III)
.: 2.03, godz. 14:30, Wolsztyn, ul. Konopnicka 1 (Wolsztyn I, Wolsztyn II, Leszno I, Leszno II, Włoszakowice)
.: 7.03, godz. 9:15, Swarzędz, ul. św Marcina 1 (Buk, Środa, Grunwald I, Grunwald II, Lider)
DZIECI MŁODSZE
.: 29.11, godz. 13:00, Leszno, Rejtana 1 (Leszno II, Kościan, Wolsztyn, Buk)
.: 20.11, godz. 9:00, Poznań, ul. Spychalskiego (Pyrki, Pyrki, MKS, Buk)
.: 25.11, godz. 14:00, Leszno, ul. Rejtana 1 (Leszno, Włoszakowice, Jerka)
.: 29.11, godz. 15:00, Wągrowiec, ul. Kościuszki 59 (Nielba, Konin, Środa Wlkp)
.: 9.12, godz. 14:30, Poznań, ul. Newtona 2 (MKS, Pyrki I, Pyrki II, Buk)
.: 14.12, godz. 13:00, Konin, ul. Popiełuszki 2 (Konin, Środa, Nielba)
.: 19.12, godz. 12:00, Jerka, ul. Szkolna 5 (Jerka, Leszno, Włoszakowice)
.: 13.01, godz. 16:00, Włoszakowice, ul. Myśliwska 1a (Leszno I, Włoszakowice, Jerka)
.: 14.01, godz. 15:30, Środa Wlkp, 20 Października 2 (SP 3 Konin, Nielba, Środa Wlkp)
.: 17.01, godz. 13:00, Wolsztyn, ul. Wschowska 15 (Leszno, Buk, Kościan)
.: 15.02, godz. 10:00, Kościan, ul. Wielichowska 43a (Kościan, Buk, Leszno, Wolsztyn)
.: 4.03, godz. 15:50, Buk, ul. Szarych Szeregów (Buk, Wolsztyn, Kościan, Leszno)